skip to Main Content
INFO-LINIA 533 489 722

IDEA Computer System zajmuje się tworzeniem i utrzymaniem serwisów internetowych. W dzisiejszych czasach każda firma powinna posiadać swoją stronę www, na której znaleźć można informacje o zakresie jej działania.
Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom wykonujemy całą gamę różnorodnych serwisów od prostych będących wizytówką firmy do złożonych wykorzystujących języki programowania i rozwiązania bazodanowe – umożliwiających samodzielną modyfikację treści.
System CMS umożliwia zarządzać treścią strony www. Firma IDEA Computer Systems oferuje w tym zakresie rozwiązania bazujące na systemie WordPress lub Joomla.

HOSTING

Witryny www znajdujące się na serwerach internetowych są również narażone na niebezpieczeństwo ataku. Ma to miejsce najczęściej w przypadku dużych korporacji i portali internetowych takich jak np. strony Microsoftu, TPSA, itp.
Nie ma doskonałych zabezpieczeń lecz nasze serwery zawierające strony klientów staramy się chronić maksymalnie jak to możliwe. Stosujemy cały szereg zabezpieczeń począwszy od sprzętowych a na softwarowych skończywszy. System ten jest ciągle rozwijany i wzbogacany o nowości z rynku zabezpieczeń. Wszystkie rozwiązania są najpierw szczegółowo testowane na sprzęcie testowym a dopiero po uzyskaniu pozytywnych opinii zespołu administracyjnego IDEA-NET zostają wdrożone.
Oferujemy Państwu profesionalny hosting Państwa stron. Parkowanie domen i bezpieczne konta pocztowe.

Oto wybrane przykłady naszych realizacji: