skip to Main Content
INFO-LINIA 533 489 722

Content marketing, inaczej zwany marketingiem treści, to działania polegające na pozyskiwaniu potencjalnych klientów poprzez publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści, które dedykowane są dla ściśle określonej grupy odbiorców.
Ten rodzaj działalności marketingowej ma na celu budowanie stałych – długotrwałych relacji z odbiorcą poprzez wzajemną interakcję.

Dokładny opis za Wikipedią:

Terminem content marketing określa się wszelkie treści publikowane i rozpowszechniane za pomocą Internetu. Mogą to być artykuły, webinaria, evideo, podcasty, infografiki, poradniki, raporty itd., których podstawowym zadaniem jest dostarczenie internautom wiarygodnych i pożądanych przez nich wiadomości i informacji związanych z daną branżą, dzięki czemu obie strony, zarówno firma, jak i potencjalny klient, odnoszą korzyści. W szerszym rozumieniu content marketing obejmuje również treści tworzone poza Internetem: w prasie branżowej, gazetkach, folderach, ulotkach, katalogach, poradnikach drukowanych, książkach itd.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Content_marketing

A_Content
B_Content

Firma IDEA zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem kanałów tematycznych na youtube. Na zlecenia klienta uruchamiamy i tworzymy pełną szatę graficzną kanału. Organizujemy technologie produkcji materiałów do publikacji i publikujemy.
Służymy pełnym wsparciem i doradztwem w tej dziedzinie, dzięki czemu klient może korzystając z nowych technologii budować markę swojej firmy lub produktów.

Na załączonych obrazkach widać jedne z kanałów naszej produkcji.
Jest to kanał dedykowany na cały świat z opisem anglojęzycznym.
Zawiera generalnie prezentację zabawek z głównym naciskiem na klocki lego i samochody.

C_Content

JEŻELI JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY